< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Schort Chaud Devant Backpocket Blue Denim 16''
€36.39
Bakkerssloof Leder Chaud Devant Moonshine Black
€71.62
Bakkersloof Chaud Devant Apron Base Denim
€35.78
Bakkerssloof Leder Chaud Devant Barrel Brown
€71.62
Bistroschort kort BP (breedte 125 cm) 1951
€28.93
Servicesloof Chaud Devant Apron Bronco waterafstotend 884
€35.92
Bakkersloof Premier PR151 70x50
€8.31
Bakkerssloof Leder Hide Chaud Devant Barrel Brown 875
€57.84
Bakkerssloof Chaud Devant Apron Pouch Denim
€41.50
Schort Chaud Devant Plain Blue Denim 16'' (1x  beschikbaar)
€5.33
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Bakkerssloof Leder Hide Chaud Devant Irish Cream 869

[869] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €57.84  Excl. 21% BTW
= €69.99 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €72.88
 U bespaart: €15.04 (21%)



Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details Bakkerssloof Leder Hide Chaud Devant Irish Cream 869

Authentiek, lichtgewicht en tijdloos. Van bistro, foodtruck tot trendy bar, de nieuwe Leather70 collectie voelt zich overal thuis. De innovatieve combinatie rundleer en polyester maakt de leren schorten en sloven licht en minder kwetsbaar voor vlekken. Alle banden zijn op maat te verstellen. De 'raw edge - single stitch' afwerking geeft de collectie de herkenbare, stoere uitstraling. De Leather70 collectie bestaat uit 4 kleuren: Irish Cream, Bourbon Gold, Barrel Brown en Moonshine black. Reinigingsadvies: Dit natuurlijke product kan worden afgenomen met een vochtige doek. Eventueel kan een neutrale zeep als groene zeep worden gebruikt voor het afnemen van het materiaal. De banden kunnen apart worden gereinigd op 30 graden. Schijn bedriegt… Achter de strakke uitstraling van deze sloof schuilt een geheim. Aan de binnenkant is een handige zak verwerkt. Aan de buitenkant is de sloof voorzien van een lus en een metalen ring voor klein gereedschap.

Maat: W70-L40

Removable fastening
1-pocket
70%Leather/30%PL
Light weight material
Specificaties
  • Speciale Eigenschap: Leder

Fabrikant
Chaud Devant
- Chaud Devant
Gerelateerd
Bakkerssloof Leder Belt Chaud Devant Irish Cream 868
€41.15
Bakkerssloof S&S Long Life color 100x50 (10 flessengroen beschik
€7.79
Bakkerssloof Leder Belt Chaud Devant Moonshine Black 877
€41.15
Schort Chaud Devant Base Grey denim
€29.56
Bakkerssloof Leder Chaud Devant Moonshine Black
€71.62
Sloof Chaud Devant Apron Black Denim
€34.66
Schort Chaud Devant Backpocket Blue Denim 16''
€36.39
Bakkerssloof Chaud Devant Apron Pouch Denim
€41.50
Voorbindschort lang BP 1902
€20.66
Bakkerssloof Premier 3 Zakken
€7.27
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op