< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Halterschort Premier 2 in 1
€9.31
Halterschort Chaud Devant Santino
€30.18
Halterschort Chaud Devant Forene Denim
€55.00
Halterschort Karlowsky Lanzarote 939.67
€22.87
Halterschort Premier 2 in 1 (1xMarine  beschikbaar)
€5.28
Halterschort Chaud Devant BBQ Black
€42.50
Halterschort Premier 195 Grams
€9.35
Kinderschort Jassz Easy care
€7.27
Afwasschort Chaud Devant Waterproof
€28.95
Halterschort Leder Hide Chaud Devant Moonshine Black 673
€81.03
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Halterschort Chaud Devant Sand Cross

[54199] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €24.07  Excl. 21% BTW
= €29.12 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €26.80
 U bespaart: €2.73 (10%)



Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
De schorten uit onze BSX-collectie zijn klassiek van vorm en praktisch in het gebruik. De schorten zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren. Hierdoor is voor elk interieur en elke gelegenheid een passend schort te vinden. De nekbanden kruisen op de rug en zijn voor elke gewenste maat te verstellen. Een fraaie en praktische vondst, want de cross-look sluiting maakt de nekbelasting minimaal. Aan de voorkant is een dubbele pocket verwerkt. Wassen met soortgelijke kleuren. Artikelen voorzien van drukknopen, ritssluitingen, zeilringen of gespen kunnen niet worden geperst in de wasserij. Sluit klittenband altijd vóórdat het item gewassen wordt. Vóór eerste gebruik wassen op 30 graden.Zie wasvoorschriften aan binnenzijde van het kledingstuk.

Materiaal:
65% Polyester/Poliéster/Poliestere,35% Cotton/Katoen/Coton/Baumwolle/Algodón/Cotone.

Gewicht:
195 gr/m2.

Fabrikant
Chaud Devant
- Chaud Devant
Gerelateerd
Halterschort Jassz Easy Care
€9.35
Halterschort Chaud Devant Taupe 591
€26.82
Halterschort S&S Long Life 70x100 Color
€12.99
Tabard Tuniek Premier Waterproof PR174
€8.27
Halterschort SG Santorini Contrast met zakken
€10.99
Halterschort Chaud Devant 4 zakken
€29.06
Halterschort Jassz Basic
€9.87
Halterschort Chaud Devant Ligne Noir 525
€27.99
Halterschort Premier 195 Grams
€9.35
Halterschort Chaud Devant Forene Denim
€55.00
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op