< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Halterschort Chaud Devant 4-zakken Taupe
€25.19
Schort Chaud Devant Salopet Green denim
€44.74
Halterschort Karlowsky Teneriffa met Zak
€17.67
Halterschort Chaud Devant Brown
€18.98
Halterschort Chaud Devant RPB
€33.54
Halterschort Chaud Devant Santino
€30.18
Schort Premier Bib Contrast
€10.39
Halterschort Chaud Devant Base Grey denim (3x  beschikbaar)
€5.48
Halterschort Chaud Devant Salopet Grey Denim
€40.87
Halterschort Chaud Devant RPB 419
€26.31
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Halterschort Leder Fusion Chaud Devant Moonshine Black 675

[67599] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €80.25  Excl. 21% BTW
= €97.10 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €101.11
 U bespaart: €20.86 (21%)



Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
Authentiek, lichtgewicht en tijdloos. Van bistro, foodtruck tot trendy bar, de nieuwe Leather70 collectie voelt zich overal thuis. De innovatieve combinatie rundleer en polyester maakt de leren schorten en sloven licht en minder kwetsbaar voor vlekken. Alle banden zijn op maat te verstellen. De 'raw edge - single stitch' afwerking geeft de collectie de herkenbare, stoere uitstraling. De Leather70 collectie bestaat uit 4 kleuren: Irish Cream, Bourbon Gold, Barrel Brown en Moonshine black. Reinigingsadvies: Dit natuurlijke product kan worden afgenomen met een vochtige doek. Eventueel kan een neutrale zeep als groene zeep worden gebruikt voor het afnemen van het materiaal. De banden kunnen apart worden gereinigd op 30 graden. Dit stoere, korte schort kenmerkt zich door op de rug kruislingse banden. Een fraaie en praktische vondst, want de cross-look sluiting maakt de nekbelasting minimaal. Aan de voorkant is een dubbele pocket verwerkt. Wassen met soortgelijke kleuren. Artikelen voorzien van drukknopen, ritssluitingen, zeilringen of gespen kunnen niet worden geperst in de wasserij. Sluit klittenband altijd vóórdat het item gewassen wordt. Vóór eerste gebruik wassen op 30 graden. Zie wasvoorschriften aan binnenzijde van het kledingstuk.

Materiaal:

70% Cow leather/Rundleder/Cuir de boeuf/Rindsleder/Piel bovina/Pelle bovina,30% Polyester/Poliéster/Poliestere.

Gewicht:
470 gr/m2.
Specificaties
  • Speciale Eigenschap: Leder

Fabrikant
Chaud Devant
- Chaud Devant
 

Klanten die dit artikel hebben gekocht kochten ook

 

 Dames Bodywarmer Result Printable Soft Shell
Prijs: €16.63

 Personaliseren: Bedrukken/Borduren
Prijs: €0.00

 Koksbuis Chaud Devant Firenze Zwart 203
Prijs: €57.20

 Damespolo Clique Newton 028239
Prijs: €15.51

 Voorbereidingskosten per logo
Prijs: €7.50
Gerelateerd
Halterschort Chaud Devant Plain Blue Denim
€39.19
Halterschort Leder Hide Chaud Devant Moonshine Black 673
€81.03
Halterschort Chaud Devant Cross
€40.31
Halterschort Chaud Devant RPB
€33.54
Halterschort Chaud Devant Barista 558
€42.50
Halterschort Leder Chaud Devant Regular
€100.74
Halterschort Chaud Devant Taupe 591
€26.82
Halterschort Karlowsky Denmark 945.67
€16.63
Halterschort Chaud Devant Frivole 557
€25.49
Halterschort Chaud Devant Santino
€30.18
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op