< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Herenoverhemd Tricorp Stretch Basic-Fit CMB6002
€49.22
Herenoverhemd Tricorp Stretch Basic-Fit CMB6002 (1xWit 41 beschi
€8.00
Herenoverhemd Katoen Brook Tavern Chelsea LM 7762 (1xBlauw 41 be
€5.96
Overhemd Slim Fit Tricorp CMS6001
€44.09
Herenoverhemd Karlowsky Nick Slim Fit KM 705.67
€43.67
Herenoverhemd Brook Taverner Toronto LM 7882 (1xSky 41 beschikba
€5.33
Herenoverhemd Russell Tailored Stretch LM (10xZwart Maat L)
€4.45
Heren Overhemd Chaud Devant 642
€77.22
Herenoverhemd Karlowsky Slim Fit LM 703.67(2x zwart maat 43/44)
€7.21
Overhemd Slim Fit Tricorp CMS6001 (1xWit 42,5 beschikbaar)
€6.40
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Heren Overhemd Chaud Devant 640

[640] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €86.80  Excl. 21% BTW
= €105.03 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €95.14
 U bespaart: €8.34 (9%)

  • Kies uw maat en kleur  
  • Maat:
  • Kleur *:


  • *Deze kleuren zijn enkel ter indicatie van de kleur en kunnen afwijken van de werkelijkheid.


Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
Een zachte, kreukherstellende stof met een comfortabele pasvorm: dat maakt deze bedieningsblouse prettig om in te werken. De jersey achterpanden zorgen ervoor dat het shirt luchtig en fris blijft. De gladde, geweven stof straalt kwaliteit uit. Deze donkergroene herenblouse heeft een blinde sluiting met knopen en is goed te combineren met onze schorten en sloven. Wassen met soortgelijke kleuren. Artikelen voorzien van drukknopen, ritssluitingen, zeilringen of gespen kunnen niet worden geperst in de wasserij. Sluit klittenband altijd vóórdat het item gewassen wordt. Vóór eerste gebruik wassen op 30 graden. Zie wasvoorschriften aan binnenzijde van het kledingstuk.

Materiaal:

Main fabric/Hoofdstof/Tissu principal/Hauptstoff/Tejido principal/Tessuto principale:,50% Polyester/Poliéster/Poliestere,26% Cotton/Katoen/Coton/Baumwolle/Algodón/Cotone,24% Polyester T400®/Poliéster T400®/Poliestere T400®,Backpart & Inner layer sleeve/Rugstuk & binnenkant mouw/partie dos du vêtement & Intérieur de la manche/Rückenteil & Innenseite Ärmel/Parte trasera & Manga cara interior:,64% Polyester SecondLife®rPET/Poliéster SecondLife®rPET/Poliestere SecondLife®rPET,36% Lyocell Tencel®.

Gewicht:
140 gr/m2.
Specificaties
  • Geslacht: Heren

Fabrikant
Chaud Devant
- Chaud Devant
Gerelateerd
Heren Overhemd Chaud Devant 642
€77.22
Herenoverhemd Tricorp Basic-Fit CMB6001
€44.09
Overhemd Slim Fit Tricorp CMS6001
€44.09
Heren Pilot Shirt Brook Taverner Fit S/S Orion KM 7824 (1xWit 46
€3.24
Overhemd Slim Fit Tricorp CMS6001 (1xWit 42,5 beschikbaar)
€6.40
Herenoverhemd Russell Tailored Stretch LM (3xZwart Maat M)
€4.45
Heren Overhemd Chaud Devant 642 (1xZand M beschikbaar)
€12.27
Herenoverhemd Brook Taverner Alba LM 7640 (1xLichtblauw 41 besch
€4.08
Herenoverhemd Russell Tailored Stretch LM (10xZwart Maat L)
€4.45
Herenoverhemd Kustom Kit Business LM (2xWit Maat 46)
€3.20
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op