< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Keukenschort Chaud Devant 59899
€55.94
Kokssloof SG Rome Easy Care
€9.99
Kokssloof Chaud Devant 100x70cm
€12.31
Kokssloof S&S Long Life Color 100x70
€9.88
Keuken Schort Chaud Devant Grijs Denim 63599
€61.54
Sloof Chaud Devant Remo 100x70
€21.27
Keukenschort Chaud Devant Denim 63399
€77.22
Sloof Chaud Devant Santino Zwart 100x70
€20.71
Kokssloof Chaud Devant 4-Zakken
€26.82
Kokssloof Chaud Devant Apron Chap Black Denim
€43.99
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Keuken Schort Chaud Devant 59699

[59699] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €55.94  Excl. 21% BTW
= €67.69 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €61.54
 U bespaart: €5.60 (9%)

  • Kies uw maat en kleur  
  • Kleur *:


  • *Deze kleuren zijn enkel ter indicatie van de kleur en kunnen afwijken van de werkelijkheid.


Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
Dit ribfluwelen schort laat zien dat esthetiek, functionaliteit en eigenheid een gouden combinatie zijn. Met twee zakjes middenvoor en makkelijk verstelbare kruisbanden die de druk op de nek ontlasten, is dit schort een ware horecaheld. De red velvet- kleur is een stijlvolle eyecatcher. Wassen met soortgelijke kleuren. Artikelen voorzien van drukknopen, ritssluitingen, zeilringen of gespen kunnen niet worden geperst in de wasserij. Sluit klittenband altijd vóórdat het item gewassen wordt. Vóór eerste gebruik wassen op 30 graden. Zie wasvoorschriften aan binnenzijde van het kledingstuk.

Materiaal:
100% Cotton/Katoen/Coton/Baumwolle/Algodón/Cotone,Contains non-textile parts of animal origin; Bevat niet uit textiel bestaande delen van dierlijke oorsprong; Contient des parties non textiles d'origine animale; Enthält nichttextile Teile tierischen Ursprungs; Contiene partes no textiles de origen animal; Contiene parti non tessili di origine animale.

Gewicht:
335 gr/m2.
Specificaties
  • Geslacht: Unisex
  • Product Type: Kokssloven 70 tot 100 cm

Fabrikant
Chaud Devant
- Chaud Devant
Gerelateerd
Voorbind Schort BP 50 Paar 1931
€243.02
Kokssloof Chaud Devant 100x70cm
€12.31
Keuken Schort Chaud Devant Nordic Blue 55299
€44.74
Kokssloof Chaud Devant Apron 4-Pockets Black Denim
€35.65
Keuken Schort Chaud Devant 59799
€55.94
Keuken Schort Chaud Devant Grijs Denim 63599
€61.54
Kokssloof S&S Long Life Color 100x70
€9.88
Sloof Chaud Devant Lugo 100x70
€20.15
Kokssloof Chaud Devant 4-Zakken
€26.82
Keuken Schort Chaud Devant 64499
€52.58
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op