< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Koksbuis Chaud Devant Diamond
€159.56
Koksbuis Chaud Devant Bacio Wit
€60.99
Koksbuis Premier Cuisine Longsleeve
€20.79
Koksbuis Chaud Devant Riva UFX Wit
€82.40
Koksbuis BP Katoen 1500
€23.09
Chef's Shirt Karlowsky Basic Short Sleeve
€21.83
Koksbuis BP Cotton 1516
€28.44
Koksbuis Chaud Devant Executive 991
€80.58
Koksbuis Premier Long Sleeve PR657
€20.79
Koksbuis Karlowsky Unisex 936.67
€23.91
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Koksbuis Chaud Devant Monza Wit Korte Mouw

[920] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €53.70  Excl. 21% BTW
= €64.98 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €61.54
 U bespaart: €7.84 (13%)

  • Kies uw maat en kleur  
  • Maat:


Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
Onze eerste ritsjas, de Monza, is een jas die hoewel traditioneel van vorm toch vooral cool en modern toont. De Straight fit in combinatie met de rits, maken de afwerking van deze jas strak en helder. Dankzij de aangepaste ritsconstructie (deze is binnenste buiten gemaakt), is deze beter beschermd tegen slijtage. Precies zoals je van een stoere ritsjas mag verwachten. De Satin cooltex-stof zorgt dat de jas ademt en ook op de drukste momenten van de dag comfortabel blijft. Wanneer het kwik nog verder stijgt, bieden wij voor oververhitte chefs uitkomst in de vorm van deze variant met korte mouwen. Wassen met soortgelijke kleuren. Artikelen voorzien van drukknopen, ritssluitingen, zeilringen of gespen kunnen niet worden geperst in de wasserij. Sluit klittenband altijd vóórdat het item gewassen wordt. Vóór eerste gebruik wassen op 30 graden. Zie wasvoorschriften aan binnenzijde van het kledingstuk.

Materiaal:
50% Polyester/Poliéster/Poliestere,50% Cotton/Katoen/Coton/Baumwolle/Algodón/Cotone.

Gewicht:
215 gr/m2.

Fabrikant
Chaud Devant
- Chaud Devant
 

Klanten die dit artikel hebben gekocht kochten ook

 

 Halterschort Chaud Devant Bib Apron Fusion
Prijs: €39.14

 Skinny Jeans Chaud Devant REG Jogg Black Denim
Prijs: €82.99

 Koksbuis Chaud Devant Monza Zwart Korte Mouw
Prijs: €60.42

 Polo Santino Charma(100% kat,180 gram) (E305-E318)
Prijs: €16.99
Gerelateerd
Koksbuis Premier Studded Front Longsleeve
€20.79
Koksbuis Chaud Devant Salerno RPB 209
€96.30
Koksbuis Karlowsky Lars 934.67
€35.35
Koksbuis Chaud Devant Salerno SFX Wit Korte Mouw
€88.42
Koksbuis Chaud Devant Salerno 205
€68.26
Koksbuis Chaud Devant Biker Wit 287
€67.14
Koksbuis Chaud Devant Roma Wit 264
€68.50
Koksbuis Chaud Devant Diamond
€159.56
Koksbuis Chaud Devant Executive 991
€80.58
Koksbuis BP 1/2 mouw Cuisinier 1548
€38.15
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op