< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Dames Signaaljas Result Soft Padded
€42.59
Regenjas Tricorp Hi VIS Multinorm Bicolor
€153.92
Korte jas/Vest RWS Havep Multi Protector 30153
€124.91
Signaaljas Tricorp Softshell-VR
€112.86
Unisex Signaal Softshell Jas M-Wear 1300
€62.92
Jack/Blouson Havep High Visibility 5105
€60.36
Parka Huismerk High Visibility RWS
€62.39
Unisex Signaal Jas RWS M-Wear 5835
€29.07
Werkjas Result High-Viz motorway 818.33
€28.07
Werkjack BP Vlamwerend 2212
€283.53
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Parka Tricorp High VIs Bicolor 403020

[403020] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €97.46  Excl. 21% BTW
= €117.93 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €122.81
 U bespaart: €25.34 (21%)

  • Kies uw maat en kleur  
  • Maat:
  • Kleur *:






  • *Deze kleuren zijn enkel ter indicatie van de kleur en kunnen afwijken van de werkelijkheid.


Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
De Parka High Vis Bicolor uit het 20/20 Vision pakket is een echte werkjas die je naast een hoge zichtbaarheid ook bescherming biedt tegen slecht weer. De jas is namelijk wind- en waterdicht en haalt klasse 3/1 van de EN 343 norm. Daarnaast haalt de jas klasse 2 conform de hoge zichtbaarheidsnorm EN ISO 20471. De parka is gemaakt van 100% polyester en heeft een PU-coating. De capuchon is afritsbaar maar ook op te bergen in de kraag voor de veiligheid. Over de ritssluiting van de jas zit een stormflap die de rits bedekt. Naast de ritssluiting zit een extra zak. Op het voorpand zitten verdekte zakken onder de striping en het achterpand is verlengd. Aan de binnenkant van de jas zit een print- en borduur rits die het mogelijk maakt om de jas eenvoudig te bedrukken of borduren. De manchetten zijn verstelbaar met klittenband en je kunt je duimen door de tricot manchet steken. Je kunt de jas aan de onderkant verstellen middels het koord aan de binnenzijde. Deze Parka High Vis Bicolor heeft geen gewatteerde voering, maar de Softshell High Vis Bicolor (art. nr. 403021) uit het 20/20 Vision pakket, is perfect om onder de jas te dragen. Zo ben je tijdens de koudere werkdagen ook goed beschermd tegen de kou. Deze jas is te dragen als regenjas, zomerparka en als winterjas! Het model is wat langer en valt tot over de heupen. High Visibility, Waterdicht, Ademend, Winddicht, Reflectiestriping, 20/20 Vision, 2020 Vision, Capuchon, Oxford, Polyester, Bi-color, Jassen, EN 343:2003 Klasse 3:1, EN ISO 20471:2013 Klasse 2, 40 °C, 2020 Vision, Afneembare capuchon, Getapete naden, Manchet met klittenband, Printerrits, Printerrits aan de binnenkant, Stormflap over rits, Tricot manchet met duimgaten, Verdekte zakken met rits op voorpand, Verlengd achterpand, Verstelbare onderkant door koord aan binnenzijde, Wind- en waterdicht, Zak naast ritssluiting

KWALITEIT:
100% Polyester, 200 g/m².

PASVORM:
Regular.

SEXE:
Unisex.

Fabrikant
Tricorp
- Tricorp
 

Klanten die dit artikel hebben gekocht kochten ook

 

 fijnstofmasker 3M FFP1 + ventiel, 9312
Prijs: €2.96

 Handschoen OXXA X-Pro-Winter-Dry 51-870
Prijs: €6.50

 Overall Huismerk 100% katoen
Prijs: €27.03

 Verzendkosten
Prijs: €6.95

 fijnstofmasker 3M FFP1 , 9310
Prijs: €1.64
Gerelateerd
Softshelljas Tricorp TJR3001 RWS
€96.44
Regenjas Tricorp Hi VIS Multinorm Bicolor
€153.92
Signaaljas Jobman 1354
€225.56
Fleecejas Mwear RWS Basic
€74.87
Dames Signaaljas Result Soft Padded
€42.59
Parkajas Tricorp TPE3001 BI-COLOR
€128.26
Signaaljas Pilot Mwear HIVIZ
€62.39
Regenparka HighViz gevoerd M wear 5567 Auring RWS
€99.32
Werkjas Result Dynamic Softshell 858.33
€75.91
Werkjack BP Wind- en waterdicht 2230
€510.41
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op