< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Veiligheidsbril Uvex Skyguard NT 9175-260
€18.25
Veiligheidsbril MSA Alaska
€15.45
Uvex bril Super-G titanium 9172-085
€11.39
Veiligheidsbril Bollé Silium Blank
€13.88
Veiligheidsbril Met +2.0 Leesgedeelte Bollé IRI-S
€15.08
Veiligheidsbril Met +3.0 Leesgedeelte Bollé IRI-S
€14.82
Geïntegreerde Veiligheidsbril 3M Peltor V9C
€16.50
Veiligheidsbril Bollé IRI-S
€13.78
Veiligheidsbril Met AS-coating Bollé Viper
€9.88
Uvex bril 9160-285 I-VO zw/gr.mont blank
€12.74
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Veiligheidsbril Uvex Pheos s 9192-725

[72568965] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €11.39  Excl. 21% BTW
= €13.78 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €14.35
 U bespaart: €2.96 (21%)



Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
uvex pheos s 9192-725 is een moderne, trendy veiligheidsbril en biedt optimale oogbescherming door de duo-sferische lens. Deze veiligheidsbril is smaller dan de pheos en daarom ideaal voor smallere hoofden.

Wit/groen montuur met heldere lens. Deze bril is een smallere versie van de pheos en daarmee ideaal voor smallere hoofden. Het moderne, trendy ontwerp van een uvex pheos veiligheidsbril maakt dat je deze bril de hele dag zou willen dragen. Optimale oogbescherming door de duo-sferische lens. Montuurloze veiligheidsbril met breed gezichtsveld. Volledig metaalvrije veiligheidsbril. Zijdelingse ventilatie. Optimale afdichting door de afgeronde lens bovenaan. uvex supravison excellence coating. uvex lenzen met supravision excellence coating zijn antidamp (minstens 16 seconden) langs de binnenzijde, terwijl ze aan de buitenzijde kraswerend en resistent tegen chemicaliën zijn. De antidamp eigenschappen zijn permanent, zelfs na herhaaldelijke reiniging. De lenzen zijn gemakkelijk te reinigen dankzij de toepassing van nanotechnologie. Polycarbonaat lenzen. Gewicht: 28 gram. Lensmarkering: 2C-1,2 W 1 FKN CE.

Producttype:
Veiligheidsbril

Categorie:
Oog- en gelaatsbescherming

Model:
pheos s

Type:
9192-725

Kleur:
wit/lime

Materiaal lens:
Polycarbonaat

Lenskleur:
Helder

Lenscoating:
Antikras/Antidamp (AS)/(AF)

Materiaal montuur:
Kunststof

Normering:
EN 166

Normering:
EN 170

Fabrikant
Uvex
- Uvex
 

Klanten die dit artikel hebben gekocht kochten ook

 

 Polo Santino Charma(100% kat,180 gram) (E305-E318)
Prijs: €16.99

 Veiligheidsbril Bollé Tracker
Prijs: €15.88
Gerelateerd
Veiligheidsbril 3M SecureFit SF400
€10.20
Veiligheidsbril Bollé Bandido
€6.40
Veiligheidsbril MSA Altimeter
€13.45
Veiligheidsbril 3M LED Light Vision
€23.65
Veiligheidsbril Uvex Skyguard NT 9175-275 10 Stuks
€153.91
Veiligheidsbril Bollé Cobra TPR
€16.65
Veiligheidsbril Honeywell The Edge T5600
€12.55
Veiligheidsbril Bollé Rush
€6.25
Veiligheidsbril 3M SecureFit 400X
€13.78
Veiligheidsbril Bollé Rush 72536300
€11.96
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op