< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Supreme-Voering 2-delige FR Helmmuts MSA V-Gard
€71.99
Vizierbeschermer Volgelaatsmasker 3M 6885
€1.84
Hoofdlamp Petzl Pixa 2
€57.60
Hoofdlamp Petzl Pixa 3R
€113.95
Zweetband MSA Terri-Band
€39.95
Zweetband Uvex 9760-005
€2.86
Kinriem Honeywell 2 punts
€4.15
Binnenwerk Helm t.b.v. MH6020 Met Draaiknop M-Safe
€5.95
kinriem van leder
€2.03
M-Safe Kinriem t.b.v. M-Safe veiligheidshelmen
€1.55
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Vizierhelm 3M M-306

[43852000] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €422.50  Excl. 21% BTW
= €511.23 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €532.35
 U bespaart: €109.85 (21%)



Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
polyurethaancoating voor toepassingen in de bouw, chemische toepassingen en zware industrie. Weefselmateriaal: polyamide met polyurethaancoating. Te gebruiken met de TR-302E motorunit of de Jupiter motorunit. Nominale beschermingsfactor = 500 (EN12941 TH3) indien aangesloten op de TR-302E motorunit. Nominale beschermingsfactor = 50 (EN12941 TH2) indien aangesloten op de Jupiter motorunit. Beschikt over een volledig instelbare hoofdbandenstel voor een optimale pasvorm en gewichtsverdeling. Voorzien van een luchtstroomregelaar, zodat de gebruiker in staat is om de luchtstroom in de hoofdkap richting te geven, voor meer controle en comfort. Snel en makkelijk te onderhouden. Geïntegreerde bescherming van de luchtwegen, het hoofd, gezicht en gehoor. Polycarbonaatvizier met coating voor extra chemische en krasbestendigheid. Gewicht: 832 gram.

Producttype:
Vizierhelm

Categorie:
Ademhalingsbescherming

Verstelbare hoofdband:
Ja

Materiaal ruit:
Polycarbonaat

Fabrikant
3M
- 3M
Gerelateerd
Neklap Peltor binnenbevest. GR3C oranje
€8.32
Hoofdbandenstel 3M tbv 6000 serie 6281
€6.99
Hoofdlamp Petzl Pixa 3
€76.85
Vizier OXXA Colo 8550
€11.99
Hoofdlamp Petzl Pixa 3R
€113.95
Vizierhouder Honeywell Supervizor SA66
€30.45
Supreme-Voering 2-delige FR Helmmuts MSA V-Gard
€71.99
Zweetband 3M Peltor HYG4
€6.75
Binnenwerk Helm 3M Peltor G2N
€17.75
Kinriem 2-punts A-79C textiel
€4.85
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op