< Terug

Extra Info
Gerelateerd
Vizierbeschermfolie 3M M-928
€1.99
Zweetband 3M Peltor HYG4
€6.75
Nekflap 3M Peltor GR1C
€11.99
Vizierhelm Comfort 3M Versaflo M-206
€286.70
Kinriem 2-punts A-79C textiel
€4.85
Vizierhelm 3M M-306
€422.50
Binnenwerk Helm 3M Peltor G2N
€17.75
Hoofdlampen Petzl Rubberband t.b.v. Pixa
€12.80
Hoofdbandenstel 3M tbv 6000 serie 6281
€6.99
kinriem van leder
€2.03
Spoedservice. Uw bestelling de volgende dag in huis? meer info>>


Hoofdlamp Petzl Pixa 2

[88630911] [ ]

Minimale Afname: 1

Prijs per stuk:  €57.60  Excl. 21% BTW
= €69.70 incl 21% BTW
 Adviesprijs: €76.63
 U bespaart: €19.03 (25%)



Levertijdindicatie:Binnen 3-6 werkdagen Binnen 3-6 werkdagen Meer over levertijdindicatie

Bestel meer en profiteer van kwantum-kortingen!
bedrijfskleding bedrijfskleding
Orders boven  €150,- zijn franco. 
Orders boven  €500,- 5% korting.
Orders boven  €1000,- 10% korting.
Orders boven  €2000,- 15% korting.
Kortingen worden automatisch berekend tijdens het afrekenen.

Product details
Hoofdlamp voor een goede verlichting dichtbij en bij verplaatsingen. Dankzij deze hoofdlamp hebt u uw handen vrij om te werken. Kan gedragen worden op het hoofd met de hoofdband, kan bevestigd worden op een helm met het (bijgeleverde) plaatje en op de grond. Lamp met CONSTANT LIGHTING technologie garandeert een verlichting die niet afneemt naarmate de batterijen opgebruikt worden. Verschillende verlichtingsniveaus voor elke situatie. Zwakke verlichting voor werken binnen handbereik en gemengde lichtbundel met een brede en homogene basis. Sterke verlichting voor verplaatsingen: gemengde lichtbundel met een gefocusseerde component om zich moeiteloos in de goede richting te begeven. Betrouwbare, handige en duurzame verlichting. Automatische omschakeling naar reservemodus als de batterijen bijna leeg zijn (licht begint te knipperen). Ergonomische draaiknop, ook met handschoenen. Opbergpositie om het glas van de lamp te beschermen en ongewenst inschakelen te vermijden. Geschikt voor gebruik in een omgeving met toevallig ontploffingsgevaar. Uitstekende weerstand tegen hoogtevallen (2 meter), tegen schokken en verpletteren (80 kg). Regelbare en comfortabele elastische hoofdband. Bestand tegen vele chemische producten. Gewicht: 160 gram. Voeding: 2 AA/LR06 batterijen (meegeleverd). Compatibiliteit batterijen: herlaadbare Ni-MH en lithium batterijen. Waterdichtheid: IP 67 (waterdicht tot -1 meter gedurende 30 minuten, moet niet gereinigd worden na onderdompeling). 3 jaar garantie.

Producttype:
Hoofdlamp

Categorie:
signalering en verlichting

Model:
Pixa

Type:
2

Kleur:
zwart/geel

Type batterij:
AA

Fabrikant
PETZL
- PETZL
Gerelateerd
Hoofdbandenstel 3M tbv 6000 serie 6281
€6.99
Vizierbeschermfolie 3M M-928
€1.99
Vizierhelm Comfort 3M Versaflo M-206
€286.70
Zweetband MSA Terri-Band
€39.95
absorptieband Peltor HYG3 kunstleder
€3.88
Binnenwerk Helm 3M Peltor G2D
€14.25
Hoofdlampen Petzl Rubberband t.b.v. Pixa
€12.80
Binnenwerk Helm t.b.v. MH6020 Met Draaiknop M-Safe
€5.95
Binnenwerk Met Vervangbare Schuimstof Zweetband MSA Fas-Trac III
€8.99
Neklap Peltor binnenbevest. GR3C oranje
€8.32
Beoordelingen Er zijn geen beoordelingen over dit artikel.

Schrijf review

Hoe kiest u de juiste maat?

Maatbepaling Als postorderbedrijf zijn wij aangewezen op onze maattabellen, dus zorgt u dat uw medewerkers goed wordt gemeten. Niet de mensen alleen naar hun maat vragen!
Wij adviseren om een ander de maat te laten nemen. Meet over een japon of rok heen die u goed past en zorg dat het meetlint goed ,maar niet te strak wordt aangehaald. U hoeft geen rekening te houden met extra ruimte voor bewegingsvrijheid. Dat hebben wij al gedaan bij het ontwerpen van de kleding.

Naar de maattabellen

Borduur en opdruk service

Bedrijfs-kleding.nl biedt u de mogelijkheid tot het laten borduren of bedrukken van de door u bestelde kleding. U kunt de naam van uw firma of een reclame boodschap op de kleding laten borduren of drukken in 1 of meer kleuren. Hierdoor krijgt uw kleding een unieke uitstraling, afgestemd op uw bedrijf.
Indien u geborduurde of bedrukte kleding bij ons bestelt stuur dan een email naar info@bedrijfs-kleding.nl met het logo( in .jpg .gif) , formaat en een uitgebreide beschrijving. En wij sturen u zo snel mogelijk een offerte op.

Meer informatie over bedrukken en borduren.

Feedback

Heeft u hulp nodig of een vraag aan de Klantenservice, neem contact met ons op